menuordersearch
ziromat.ir

یک تشک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

خرید از سایتهای متفرقه
جستجو
۱۴۰۱/۶/۱۷ پنج شنبه
(0)
(0)
یک تشک خوب چه ویژگی هایی دارد؟
یک تشک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 
تشک استاندارد:
آیا شما اهمیت استفاده از یک تشک مناسب، در داشتن یک خواب خوب همراه با آرامش را می‌دانید؟ یک کالای خواب غیر استاندارد سبب می‌شود که شما دچار بیماری ‌های عضلانی و استقامتی بشوید که شایعترین نوع این بیماری ها دیسک کمر است.
استفاده از تشک طبی برای اشخاصی که از بیماری های عضلانی و استخوانی رنج می‌برند، ضرورت دارد. تمامی این مسائل و مهمتر از همه لذت یک خواب خوش سبب شده تا برندهای معتبر خارجی و داخلی اقدام به طراحی و ساخت این کالای خواب نمایند. برندهای ایرانی در طراحی و تولید این محصول با کیفیت چیزی کمتر از برندهای خارجی روز دنیا ندارند. سلامت ستون فقرات خود را با استفاده از تشکی استاندارد از برندی معتبر ضمانت کنید.


ویژگی های تشک مناسب
یکی از مهمترین نکاتی که باید در انتخاب این محصول مورد بررسی قرار داد، تاثیر آن بر روی سلامت جسمانی است. محصولی مناسب است که میزان ارتفاع آن از سطح تخت بالاتر باشد.کالا خواب های معمولی دارای ارتفاعی تعریف شده نیستند. اما نوع طبی آنها را می‌توان با ارتفاع های متنوعی در بازار یافت.
نوع معمولی این محصولات از فنر ساخته می‌شوند یا با استفاده از ابر و موادی مانند پشم و پر، پر میشوند. قیمت نوع طبی آنها به دلیل ساختار استاندارد آنها در مقایسه با قیمت تشک معمولی بیشتر است.
طراحی و دوخت های این کالای خواب نباید قدیمی و برجسته باشد که سبب آسیب رساندن به کمر شود. این کالاها باید انعطاف پذیر باشند تا تحمل هر وزنی را داشته باشند. فنرهای قوی یکی دیگر از شاخص های این کالای خواب استاندارد است. نوع پارچه میزان استحکام و مقاومت پارچه، شرایط آماده سازی، نوع بسته بندی و دوخت آن از دیگر نشانه های مرغوبیت این کالای خواب است. متخصصین جهت حفظ سلامت ستون فقرات استفاده از نوع طبی آن را توصیه می‌کنند.